1. Ürünlerinizi kendiniz mi üretiyorsunuz?

Evet, tüm ürünlerim kendi imalatımızdır. En hijyenik koşullarda üretilen ürünlerimiz tezgahlarda damak tadınıza sunulmaktadır. Rizem pastanesi olarak hijyen koşullarına çok önem vermekteyiz. Bu yüzden anlaşmalı firmalar tarafından periyodik olarak temizlik ve hijyen kontrollerimiz yapılmaktadır..

3. Online sipariş verebiliyor muyuz?

Web sitemizin alt yapısı buna uygun en yakın zamanda online sipariş almaya başlayacağız. Rize'de Pastane sektöründe bilr ilk olmayı hedefliyoruz.

5. Hacı Pastası hakkında bilgi alabilir miyim?

Hacı pastası kendi üretimimiz olup kendi ambalajımızda pazarlarız. En uygun fiyat garantisiyle Türkiye'nin her köşesine sipariş göndeririz.

7. Canlı Destek Hattı nedir?

Canlı destek hattımız bizlere daha kolay ulaşmanızı sağlayan bir iletişim aracıdır. Tıpkı whatsapp gibi, site üzerinden bize yazabilir, yazılarınıza anında cevap alabileceğiniz bir iletişim formudur. Denemek için hemen şimdi bize yazın.

2. Satışa sunulan ürünler son kontrolden geçiyor mu?

Evet, tüm ürünlerimizin sorunsuz olduğunun bilincindeyiz fakat yinede son kontroller yapılır ve ürünler tezgahlara gönderilir.

4. Enişte lokumu hakkında bilgi alabilir miyim?

Enişte lokumu yöremize özgü bir tatlı türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere eski dönemlerde enişteler için özel yapılan bir tatlıdır. Enişte lokumunu kendimiz üretir ve ambalajlarız. Türkiye'nin her bölgesine Enişte Lokumu siparişleri göndeririz.

6. Size nasıl ulaşabilirim?

Web sitemiz iletişim sayfamızda bulunan telefon numaraların bize ulabilir, sipariş verebilirsiniz.

8. Sektörde kendinizi nerede görüyorsunuz?

Biz kurulduğumuz ilk günden bu yana Rize'de pastane alanında hep ilerici düşünmeye karar verdik ve bu yolda devam ediyoruz. En kaliteli hizmeti en uygun fiyata vermek, akılda kalıcı olmak ve ilk tercih edilen firma olmanın grurunu şimdiden yaşıyoruz.

Rizem Pastanesi E-Bülten

Yeniliklerimizden ücretsiz haberdar olmak için ücretsiz abone olun...